«Анти Стрес ZONE»

24 березня 2018 року в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у партнерстві з Волинською обласною громадською організацією «Корпорація щастя» стартує цикл психологічних занять для дружин учасників АТО в рамках соціального проекту «Анти Стрес ZONE». 
Основною метою проекту є психологічна підтримка жінок  учасників АТО шляхом проведення занять із арт-терапії для зняття емоційної напруги, відновлення внутрішніх ресурсів, самопізнання і усвідомлення своїх емоцій та поведінки. Кожне заняття матиме певну тему в залежності від потреби групи. 
Результати своєї роботи у групі учасниці “зшиватимуть”  у творчий щоденник, що дасть можливість нагадати про свої ресурси і почерпнути енергії навіть після завершення курсу. 
Зустрічі будуть відбуватися у творчій, неформальній  атмосфері, за чашечкою чаю, що надасть можливість створити «групу взаємопідтримки» для жінок учасників АТО.

Запрошуємо усіх охочих дружин учасників АТО для участі у програмі.
 
Заняття відбуватимуться щосуботи з 12.00 год. до 14.00 год. у приміщенні ДРАЦСу  (проспект Соборності, 18, ліве крило, ІІ поверх, контактний телефон 716772)

You may also like...