Анімація та дозвілля

 Анімація та дозвілля

Щороку на початку літа ми відзначаємо прекрасне свято радості та одвічної надії Міжнародний день захисту дітей. Особливе свято для особливих дітей цьогоріч вирішило організувати управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках реалізації соціального проекту «Соціальні послуги в громаді».

 
 

Веселі аніматори з конкурсно-розважальною програмою «Веселка» завітали в гості до вихованців громадських організацій «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя»», «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята», «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» за місцем розташування громадських організацій. Однією з локацій проведення свята стало улюблене місце багатьох містян Луцький зоопарк, на гостину в який завітали вихованці громадської організації батьків дітей з психофізичними порушеннями у розвитку «Повір у себе».

 

Діти активно приймали участь в конкурсах, розвагах, танцювальних флешмобах, грали в командні та індивідуальні ігри. На завершення свята всі присутні мали можливість вдосталь навеселитись під час бульбашкової дискотеки.

 
 

Всі, і діти, і молодь з особливими потребами отримали від свят позитивні емоції та хороший настрій, а ПрАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо», який є постійним партнером в проведені управлінням соціальних служб різноманітних заходів, забезпечив усіх безкоштовним прохолодним морозивом.

 

You may also like...