Визначили переможниць конкурсу бізнес-ідей для жінок

19 червня, відбулось засідання конкурсної комісії, яка оголосила переможниць конкурсу бізнес-проєктів для бенефіціарок проєкту кар’єрний хаб «ВОНА».

З метою отримання безповоротного фінансування десять жінок презентували 11 підприємницьких ідей. Насамперед до змагання було запропоновано долучитися жінкам, які опинилися у складних життєвих обставинах: жінкам з інвалідністю або тим, які виховують дітей з інвалідністю, а також жінкам, які постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства. 

Переможниць конкурсу визначали члени комісії шляхом оцінювання бізнес-проєктів. Основними пріоритетами визначено реалістичність та життєдайність бізнес-ідеї; навички та компетенції, будь-який попередній досвід; рекламно-маркетингова стратегія і соціальна важливість проєкту.

Умовами конкурсу було передбачено три призових місця.

Тож, за результатами засідання комісії, найбільше балів набрали проєкти:

Сищенко Анжели Сергіївни – крафтове виробництво копчених солених рибних делікатесів і морепродуктів «vlasna FISHka»;


Созонік Тетяни Степанівни – творча майстерня цукрових прикрас «Цукрова квітка»;


Стоноги Ольги Вячеславівни – харчові продукти власного виробництва «Димчасті насолоди».

Кожна з переможниць отримає грант у розмірі, що не перевищує 37 000 грн. Нагадаємо, публічний захист підприємницьких ідей відбувся 16 червня.

Конкурс проводився управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах проєкту «Школа стартапів» кар’єрного хабу «ВОНА хаб. Луцьк» у партнерстві з благодійною організацією «Синергія дії». Джерелом фінансування гранту є кошти Фонду ООН у галузі народонаселення.


You may also like...