Вихованці ГО “Джерело життя” відвідали Воротнівське лісництво

Вихованці ГО "Джерело життя" відвідали Воротнівське лісництво

29 січня в рамках реалізації соціального проекту «Соціальні послуги в громаді» відбулась екоекскурсія для вихованців громадської організації «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя»» у Лісівничому молодіжному центрі, що діє на базі Воротнівського лісництва ДП «Ківерцівське ЛГ».

 

Захід організований управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради для забезпечення проведення змістовного дозвілля молоді з особливими потребами та виховання бережливого ставлення до природи рідного краю.

 
 

Розпочали з екскурсії. Керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук та лісничий Воротнівського лісництва Юрій Курчак провели гостей по території лісництва. Цікаво розповіли про історію Ботанічного заказника «Воротнів», звірів, птахів, рослинність, оглянули фруктовий сад та лісову пасіку. Учасники екскурсії дізнались про основні напрямки діяльності Лісівничого молодіжного центру: навчально-виховний, профорієнтаційний, науково-дослідний та еколого-лісівничо-просвітницький.

 

Пізнавальна екоекскурсія плавно перейшла у цікавий майстер-клас зі створення колективної роботи, топіарію, з лісових екоматеріалів: шишок та кори дерев.

 
 

Після прогулянки та майстер-класу лісівники почастували гостей смачним чаєм та солодощами.

«Нам дуже сподобалося у Воротнівському лісництві! Екскурсія була насиченою і пізнавальною Було дуже цікаво!» ‒ дякували учасники за такий приємний і корисний захід та висловили побажання обов’язково відвідати заповідник ще влітку.

You may also like...