Підбили підсумки хакатону «Драйвери соціальних змін»

26 травня творчий простір музей сучасного українського мистецтва Корсаків наповнився енергією, позитивом та запалом юних Драйверів соціальних змін.

Саме під такою назвою проходив хакатон організований управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, учасники якого спрямували свої сили на пошук рішень щодо запобігання важливої соціальної проблеми – домашнього насильства.

Хакатон – це про фановість та невимушеність, в цьому і є його сила. Учні пропонували на розгляд журі свої конкретні практичні рішення (квести, чат-боти, тренінги, соціальні відеоролики, подкасти, марші, мурали (стінописи), ігри, вистави тощо), щодо зміни соціальних норм, що мають шкідливі наслідки та, зокрема призводять до випадків домашнього насильства.

«Всі ідеї були цікаві та захопливі, членам журі було надзвичайно важко оцінювати та визначати переможців», – зауважила підбиваючи підсумки заходу начальник управління Ліна Галан.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «USAID 0»

Тож із незначним відривом у балах переможцями хакатону стала команда BRAINSTORM, Луцького ліцею №14 імені Василя Сухомлинського яка представила присутнім свій Телеграм-бот «CHANGE!bot». Створений, аби допомогти підліткам визначити, чи вміють вони керувати своїми емоціями, чи схильні до агресії, чи можуть бути постраждалими, чи вміють розпізнати й уникнути домашнього насильства та не стати постраждалим (-ою) або кривдником (-цею).

Всі без винятку учасники та їх наставники отримали подяки та подарунки за їх активність та небайдужість до розв’язання соціальних проблем рідної громади.


Хакатон «Драйвери соціальних змін» проводиться у межах співпраці Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine та громадська організація
«Інноваційні соціальні рішення». Думки, погляди та рекомендації, викладені у цьому заході, належать авторам (-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення».

You may also like...