Відбулася прем’єра благодійної вистави за книгою Галини Вдовиченко “36 і 6 котів”

Відбулася прем’єра благодійної вистави за книгою Галини Вдовиченко "36 і 6 котів"

16 грудня за підтримки управління соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Луцької міської ради, на сцені Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Григоровича Шевченка відбулася прем’єра благодійної вистави “36 і 6 котів”.

Творча студія Наталії Журавльової показала лучанам та гостям міста постановку, яка створена за книгою Галини Вдовиченко “36 і 6 котів – детективів”, в межах благодійного проекту “Творчість заради життя”, який заснований у 2013 році. Попередньо своїми благодійними виставами вони збирали кошти онкохворим діткам, потім була паліативна допомога, допомагали громадській організації батьків дітей з психофізичними вадами «Повір у себе». Виручені кошти з цієї вистави будуть перераховані КП “Ласка”. У фойє театру була розміщена благодійна ярмарка, до якої долучилися діти з особливими потребами, що відвідують «Інтеграційні студії розвитку для дітей з інвалідністю» в рамках занять Мульттерапії, вони представили новорічні прикраси, листівки, глиняні вироби.

 

Творча студія Наталії Журавльової – одна з перших, яка не лише займається з дітьми театральним мистецтвом, а й навчає їх бути соціально активними громадянами міста. Бере участь у волонтерських програмах, підтримує багато соціальних проектів.

 

Після завершення вистави заступник міського голови Ірина Чебелюк висловила своє захоплення організаторами та юними акторами та запевнила, що і надалі Луцька міська рада буде надавати всіляку підтримку благодійному проекту «Творчість заради життя» та Творчій студії Наталії Журавльової, з метою популяризації театрального мистецтва, налагодження творчих контактів дітей та молоді, зокрема, з особливими потребами, шляхом забезпечення їх доступу до формальної та неформальної культурно-мистецької освіти.

 

Ірина Чебелюк подякувала за цікавий сюжет вистави Галині Вдовиченко, відомій українській дитячій письменниці, авторці багатьох творів для молодших читачів. Її книга “36 і 6 котів ” увійшла до короткого списку премії “Дитяча Книга року ВВС”-2015. Ця книга про те, як галаслива компанія безпритульних котів потрапляє у помешкання до людей, які ніколи не тримали вдома домашніх тварин, і уся ця велика спільнота вчиться жити разом так, щоб ніхто не почував себе скривдженим, і щоб кожному було добре. Таке можливе, коли кожен думає не лише про себе, але й про іншого.

Усіх глядачів, що відвідали благодійну виставу, вразив цікавий, захоплюючий сюжет, професійна постановка, чудова гра акторів, прекрасний спів, гарні костюми та грим. Приємно, що у місті Луцьку відбуваються такі гарні вистави для діток.

You may also like...