Для дітей з особливими потребами організували майстер-клас

 

 Для дітей з особливими потребами організували майстер-клас

Творчі заняття мають прямий вплив на розвиток особистості, тому дитяче рукоділля і його значення у вихованні дитини є важливим процесом. Прищепити любов до творчості можна в будь-якому віці, але юному досліднику буде куди цікавіше пізнавати незвідане, ніж дорослому. Саме тому, 18 жовтня 2019 року управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у межах соціального проекту «ArtОсінь у місті» був проведений майстер-клас з досить цікавої техніки рукоділля – ниткографії. В заході взяли участь діти з особливими потребами.

 

«Малювання» нитками допомагає дітям реалізовувати свій художній талант в більш простій формі. Під час заняття хлопці та дівчата активно включилися в роботу, проявили неабияку терпимість та акуратність. Маленькі художники самостійно підбирали кольори для готового зразка, розвивали своє мислення, уяву та логіку.

 

По завершенні діти ділилися враженнями від захоплюючого процесу. «Це надзвичайно цікаве заняття, я з радістю повторю його вдома. Адже за допомогою звичайних ниток можна отримати ніби «живу» картину», – зазначила маленька Олександра.

 

You may also like...