Для дітей із вадами розвитку провели розвиваючі заняття

Для дітей із вадами розвитку провели розвиваючі заняття

В рамках реалізації соціального проекту «Соціальні послуги в громаді» управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради проводяться заняття для вихованців Волинської обласної організації батьків дітей з синдромом Дауна, громадської організації «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», громадської організації «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята», громадської організації батьків дітей з психофізичними порушеннями у розвитку «Повір у себе».

Соціальний проект спрямований на розширення світогляду, формування власної думки у вихованців, вироблення навичок і вмінь, що необхідні для нормального й повноцінного життя в сучасному суспільстві.

 
 

Згідно з графіком, спеціалістами управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться робота індивідуально з вихованцями кожної громадської організації.

З метою розвитку пізнавальної активності, логічного мислення, творчих здібностей проводяться навчально-виховні бесіди, майстер-класи, рухливі ігри. Під час роботи звичними є взаємна підтримка та колективна робота.

Заняття з елементами арт-терапії навчають бачити сенс у власній роботі, вербалізувати його, зрозуміти взаємозв’язок між зображеним і власним внутрішнім досвідом.

 
 
 
 
 
 

Кожне заняття для вихованців громадських організацій спрямоване на гармонійну інтеграцію їх у суспільство, пізнання власного «Я» та формування соціальних навичок.

You may also like...