Відлуння запального“DZIDZIO ” у Луцьку

30.06.2015

Відлуння запального“DZIDZIO ”  у Луцьку

 

Недарма, гурт “DZIDZIO ” називають  найвеселішим гуртом України,  хлопці підірвали глядацький зал своїми піснями, танцями та спецефектами під час двогодинного концерту  на стадіоні  “Авангард” у Луцьку.

Концерт мегапопулярного “Дзідзьо”  минув на одному подиху. Тисячі лучан та гостей міста мали чудову нагоду повеселитися разом з дітьми від душі, адже артисти не лише  встигли заспівати всі свої хіти та деякі музичні новинки, а й залучити до своєї творчості дітей їхніми особливими танцями.

Цей концерт видався особливим, адже його змогли відвідати діти з сімей, які потребують особливої уваги та підтримки. Зокрема: діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, діти з сімей учасників АТО, а також 18 дітей із м.Волноваха Донецької області. Запрошені насолоджувалися хітами поп-гурту у VIP фан-зоні, квитки в яку надав постійний партнер Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у проведенні благодійних заходів – мережа сімейних кафе “ДЯДЯ PIZZA”.  Ну, а під час виступу артистів, діти поласували смачним морозивом від  ТМ “Лімо”.

 

 

 

Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (256042, 715005)

You may also like...