Дітки, що потребують особливої соціальної підтримки, відвідали комплекс сімейного відпочинку “Ротонда”

Дітки, що потребують особливої соціальної підтримки, відвідали комплекс сімейного відпочинку “Ротонда”

19 червня управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради спільно з комплексом сімейного відпочинку «Ротонда» організували благодійний захід. Діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням безкоштовно відвідали басейн та насолодилися оздоровчим заняттям.

 

«З настанням літніх канікул турбот менше у дітей, а у батьків їх тільки додається. Три місяці відпочинку треба якось організувати. Весь навчальний рік наші діти трудяться, їх навантаження за часом нерідко перевищує робочий день дорослих, і це позначається на здоров’ї. Перше, що повинні зробити батьки влітку, зміцнити здоров’я дитини. Не усі мають можливість відпочити на морі чи інших водоймах. Тому дуже приємно, що керівництво комплексу сімейного відпочинку «Ротонда» надає можливість не лише оздоровитися, а й весело провести час. Щосереди різні категорії дітей, а саме: діти з особливими потребами, діти батьків учасників АТО, діти з сімей які опинилися у складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти позбавленні батьківського піклування, які перебувають під опікою/піклуванням візьмуть участь у цьому проєкті»,- розповіла начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

Усі учасники з задоволенням плавали, демонструючи свої вміння та охолоджувалися у цей спекотний день. Після процедур діти поділилися своїми позитивними емоціями та настроєм.

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро дякує соціально активному комплексу сімейного відпочинку «Ротонда» та першому заступнику міського голови Григорію Недопаду за підтримку дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.

Вам також може сподобатися...