Запрошуємо Вас подітися успішним досвідом реалізації ініціатив спрямованих на створення дружнього, безпечного та недискримінаційного середовища для усіх дітей.

🌟🌿Вітаємо друзі! Наш Міжнародний онлайн марафон продовжує подорож по громадах України та зарубіжжя. Цього разу запрошуємо Вас подітися успішним досвідом реалізації ініціатив спрямованих на створення дружнього, безпечного та недискримінаційного середовища для усіх дітей.👫
✅Отже Міжнародний онлайн марафон «Громада дружня до дитини» чекає на Ваші історії успіху в реалізації проєктів, які відкривають нові можливості для розвитку та участі дітей у житті громади. Можливо у вас:
– створена та ефективно діє Дитяча дорадча рада, учнівське самоврядування;
– відкрився молодіжний чи інклюзивно-ресурсний центр;
– створені зелені зони і дружні до дітей медичні кабінети;
– створено простори, де діти мають місця для ігор та зустрічей з друзями;
– реалізовано проєкти, які спрямовані на забезпечення прав дітей: бути повноправними членами своєї родини та громади, активними учасниками соціального та культурного життя; жити у незабрудненому середовищі, пити чисту воду, бути захищеними від інфекцій; відчувати себе безпечно на вулицях міста, селища, села
– тощо.
❤Важливо, аби успіхи дружніх до дітей громад отримували визнання і заохочення, а їхній досвід поширювався на громади по всій Україні.
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст
2 204
Охоплено людей
124
Engagements
Просувати допис
19
16 поширень
Подобається
Коментувати
Поширити

You may also like...