Луцька громада долучилась до національної арт-події «Молодь inUA»

 

«Гарна картина рівноцінна гарному вчинку», – так казав Вінсент Ван Гог, і з ним не посперечаєшся.

 

24 серпня у 30-тий День народження країни молодь Луцька, в межах програми Мріємо та діємо, розпочала роботу над крутим панно, яке представить нашу громаду в національному молодіжному арт-проєкті «Молодь inUA», який впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID – US Agency for International Development та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 
 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради подало заявку на національний конкурс у творчому тандемі з Луцькою загальноосвітньою школою №17, Молодіжним простором «Place for teens», Молодіжною радою Луцька, громадською організацією «Розвиток мікрорайонів міста», творчою студією Наталії Журавльової, товариством польської культури «Творчість заради життя», щоб показати через спільний масштабний малюнок, чим ми пишаємося та куди хочемо прямувати.

 

 

 
 

А після Дня Незалежності громада Луцька зможе позмагатися з іншими містами та селищами України, за те, щоб перетворити намальоване нами панно в мурал.

Ескіз панно створила Вероніка Кабарчук учениця загальноосвітньої школи №12 міста Луцька. Над втіленням ідеї в життя разом з Веронікою працюють Людмила Наумчук, Анастасія Миронченко, Вікторія Миронченко, Анна Мороз, а також активні помічники  – діти та молодь Луцької громади.

 
 

Участь в у конкурсі беруть 120 громад з усієї України. Переможців будуть обирати шляхом голосування за малюнки учасників на сторінці в соціальній мережі Facebook Мріємо та діємо! Тож уже незабаром робота команди Луцької громади буде представленна для голосування та потребуватиме підтримки для спільної перемоги!

 
 

You may also like...