Лучани зібрались на благодійний вечір пам’яті Героя Олега Хрищука

18 квітня у Волинському облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка відбувся благодійний вечір пам’яті Героя Олега Хрищука, який загинув в боях із російськими загарбниками поблизу Бахмута. Його дружина — Тетяна Хрищук — приурочила цю подію до дати його дня народження, а в організації допомогло управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

За життя Олег Хрищук був талановитим митцем, що працював у техніці барельєфу. Його роботи постали перед присутніми у фойє драмтеатру разом із роботами майстрів та майстринь Луцька й Волині, що також взяли участь у благодійному аукціоні. Метою аукціону є збір коштів для придбання необхідного спорядження для побратимів Олега, що продовжують боронити нашу країну.


“На жаль, не завжди нашим захисникам вдається врятуватися. За нашу з вами незалежність, за нашу з вами волю, за щастя наших дітей — вони віддають своє життя.

Невимовно болить в грудях кожного з нас і мені здається, що на сьогодні немає жодного українця, який може спокійно говорити про те, що відбувається. Гинуть кращі з кращих. Гинуть діти, гинуть цивільні.


Присутні на вечорі пам’яті вшанували Олега та поділилися своїми спогадами про загиблого захисника.

Ті, хто пішов, залишають нам найцінніше — пам’ять про себе. Те, що ми мусимо зберегти: свої надбання, досягнення, творчість. Ми повинні пам’ятати про кожного Героя і докладати максимум зусиль тим, хто найбільше потребує зараз підтримки та допомоги”, – звернулась до присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк.


You may also like...