Лідери громадських організацій, що працюють з дітьми з особливими потребами, практикували навички англійської мови

 

Лідери громадських організацій, що працюють з дітьми з особливими потребами, практикували навички англійської мови

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради започаткувало нову форму роботи в межах соціального проекту «Інтеграційних студій розвитку для дітей з інвалідністю» протягом тижня було проведено два ознайомчих заняття «Навчальні студії – англійська без обмежень» для лідерів громадських організацій, які працюють з дітьми з особливими потребами.

 

Впевненість у своїй англійській мові може багато в чому покращити життя, вона розширює кар’єрні перспективи та відкриває горизонти.

На заняттях учасники знайомилися з викладачем, презентували вітання і короткі діалоги при зустрічі. На основі асоціативних методик виконували цікаві вправи, застосовували вивчені лексичні одиниці та граматичні структури в усному мовленні. В кінці зустрічі вирішили взяти за основу для подальшого навчання підручник «Real Life» (видавництво Pearson).

 

Заняття пройшли в легкій та невимушеній атмосфері. Учасники проявляли високий інтерес та активність, уважно стежили за презентованою інформацією, практикували застосування свого словникового запасу, ефективно співпрацювали під час групової роботи. Системний підхід дозволив визначити особливості кожного слухача і занурити його в світ іноземної мови.

 

You may also like...