«Ми проти торгівлі людьми»

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною асамблеєю ООН у 2013 році. Для інформування дітей про цю глобальну проблему управлінням соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Луцької міської ради був проведений конкурс малюнка «Ми проти торгівлі людьми» серед дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки.

       

25 липня 2017 року відбулось підведення підсумків конкурсу та нагородження учасників. У заході взяв участь начальник відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Волинській області Віктор Кравчук.

   

Захід був спрямований на підвищення рівня обізнаності дітей щодо причин та наслідків торгівлі людьми. «Ваша обізнаність – це ваш захист і сила. Будьте обачні та обережні – звернулась на початку заходу до дітей Тамара Бондарук, начальник відділу соціальних проектів управління соціальних служб».

 

“Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї – зазначив Віктор Кравчук.” Також він надав конкретні корисні поради щодо того як убезпечити себе та рідних при поїздці за кордон та навів приклади злочинної діяльності торгівців людьми на території Волинської області.

   

Загалом діти отримали інформацію про поняття «торгівля людьми», стадії та основні ознаки торгівлі людьми. Дізнались, що вона може відбуватися в різних формах. Актуальність теми підтверджується й тим, що свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави

Вам також може сподобатися...