Новий рік на поріг: у культурно-мистецькому центрі «Красне» дітей привітали зі святами

 

Новий рік на поріг: у культурно-мистецькому центрі «Красне» дітей привітали зі святами

Сьогодні у Луцьку відбулось новорічне свято «Новий рік на поріг» для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей з інвалідністю. Музично-інтеграційний імпровіз відбувся за участю дитячих творчих колективів культурно-мистецького центру «Красне».

 
Встановити зображення запису
 
 
 
 
 
 
 
 

Щоб привітати діток, сюди також завітала заступник міського голови Ірина Чебелюк.

«Дозвольте привітати вас із цими чудовими та чарівними днями. Новий рік вже ступив на наш поріг, а незабаром нас очікують ще й різдвяні свята. Прийміть найщиріші вітання з нагоди цих свят. Бажаю вам щастя, радості, добра, затишку, любові й добробуту у ваших домівках. Нехай у серцях завжди панують мир та спокій, здоров’я та благополуччя.

Дітки, нехай ваші найпотаємніші мрії завжди збуваються. Бог на небі бачить все, спостерігає за вашими вчинками. І, можливо, не завжди бажання виконуються за помахом руки, однак, вірте в диво, казку,  і вони обов’язково здійсняться. І нехай завжди панує мир в нашій країні та злагода у нашому місті», – звернулась до присутніх вона.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До святкових привітань долучилась також голова волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк. А тоді на діток чекали подарунки до різдвяних та новорічних свят від Луцької міської ради та фонду «Дитяча місія. Україна».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You may also like...