Оголошення про проведення конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, у 2023 році

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради інформує інститути громадянського суспільства, які зареєстровані як юридичні особи та діяльність, яких поширюється на територію Луцької міської територіальної громади про проведення Конкурсу проєктів соціального спрямування.

Конкурс проводиться з метою розвитку партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та залучення їх до розв’язання соціальних проблем мешканців Луцької міської територіальної громади, надання соціальних послуг відповідно до визначених пріоритетних напрямків у межах реалізації Програми підтримки та розвитку громадських організацій соціального спрямування на 2021–2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 року №2/39.

Напрямки конкурсу проєктів соціального спрямування на 2023 рік:

– підвищення іміджу волонтерської діяльності, розвиток та залучення жителів до волонтерства в громаді;

– утвердження української національної та громадянської ідентичності за напрямками національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання та громадянської освіти;

– впровадження інноваційних соціальних технологій щодо реабілітації та адаптації в суспільство людей з інвалідністю;

– подолання суспільних стереотипів щодо людей з інвалідністю та формування толерантного середовища;

– соціально-психологічна допомога та підтримка соціально вразливих верств населення територіальної громади, які опинились в складній життєвій ситуації;

– запобігання домашньому насильству, надання допомоги постраждалим від домашнього насильства, робота з кривдниками;

– протидія торгівлі людьми, надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми;

– профілактика негативних явищ, протидія соціально-небезпечним хворобам;

– впровадження інноваційних соціальних технологій щодо реабілітації та адаптації у суспільство людей, які звільнились з місць позбавлення волі або засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі;

 – забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок у територіальній громаді;

– підвищення іміджу сім’ї, розвиток духовності, формування позитивних зразків поведінки у дітей та молоді;

– надання соціальних послуг в громаді.
 

Загальний бюджет конкурсу становить 250 000 грн. Максимальне фінансування в рамках одного проєкту – 50 000 грн.

До участі в конкурсі допускаються проєкти, які передбачають співфінансування в розмірі не менше 10 відсотків власного внеску інституту громадянського суспільства.

Подача проєктних заявок від інститутів громадянського суспільства триває з 14 квітня по 13 травня 2023 року включно, в друкованій та електронній формах.

Друковані конкурсні пропозиції подаються в управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради за адресою: м. Луцьк, пр-т Соборності, 18 (2 поверх, ліве крило).

Електронний варіант конкурсної пропозиції надсилати на електронну пошту: ucccdm@ukr.net

До конкурсної пропозиції входить:

1) заява про подачу проєкту на Конкурс з описом документів, що подаються (форма заяви прикріплена для завантаження в форматі Word)

2) інформація про діяльність інституту громадянського суспільства (форма прикріплена для завантаження в форматі Word)

3) опис проєкту та кошторис витрат, необхідних для його реалізації, (форма прикріплена для завантаження в форматі Word)

4) копія свідоцтва про державну реєстрацію;

5) копія рішення державної податкової інспекції про внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Проєкти мають бути реалізовані до 1 грудня 2023 року.

Переможців Конкурсу обиратиме конкурсна комісія.

З Положенням про проведення Конкурсу можна ознайомитись на сайті міської ради https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16811100123025614-pro-provedennya-konkursu-proektiv-sotsialnogo-spryamuvannya-rozroblenikh-institutami-gromadyanskogo-suspilstva-u-2023-rotsi

ВАЖЛИВО: фінансування видатків місцевого бюджету на проведення заходів з 2022 року доволі обмежені, що продиктовано суттєвим обмеженням фінансування бюджетної галузі відповідно до постанови КМУ від 09.06.2021 № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану». Тож при складанні кошторису проєкту просимо враховувати черговість здійснення платежів Казначейством та органами Казначейства (ст.19 постанови).

Консультації щодо участі у конкурсі проводяться управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради за адресою: пр-т Соборності, 18.

Телефон для довідок: (0332) 716 772 – щоденно понеділок-четвер з 8.30 до 17.30 год., п’ятниця до 16.15 год ( з 13.00 до 13.45 перерва на обід).

1_Заява

2_інформація про діяльність інституту громадянського суспільства – копія

3_опис проєкту та кошторис витрат

You may also like...