Організовано тренінгове заняття на тему: «Захисти себе від булінгу» для учнів 6-А класу луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука.

27.02.2018 управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з  «Клінікою, дружньою до молоді» було організовано тренінгове заняття на тему: «Захисти себе від булінгу» для учнів 6-А класу луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука.

      Кваліфікована психолог Солоненко Олена Олександрівна пояснила учням, що булінг може проявлятись у багатьох формах – існують вербальна, фізична, соціальна форми, а також кіберзалякування (кібербулінг). Діти дізнались про основні ознаки булінгу.
Приймаючи участь у бесіді, учні усвідомили, що таке булінг та як йому протидіяти, які наслідки може спричинити ця форма насильства. Було надано поради дітям, які стали жертвами цькування. Учні дізнались, як потрібно діяти, щоб зупинити явища образ та задирань з боку кривдника. Потрібно пам’ятати, що не можна ігнорувати навіть найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями педагогів, психологів, соціальних працівників та дітей і тільки, якщо вчасно звернути увагу на проблему.

      За допомогою можна звернутись до Національної дитячої «гарячої» лінії 0-800-500-225 або 116 111 з мобільних,  за Телефоном Довіри  управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 716 772, до Волинського центру соціально-психологічної допомоги за телефонами 0506709954, (0332)230034 та до правоохоронних органів за телефоном 102.

 

You may also like...