Особливі дітки висаджували овочеві культури на «міському городі»

Особливі дітки висаджували овочеві культури на «міському городі»

Цієї неділі маленькі лучани вкотре стали латифундистами! 30 сімей, які виховують дітей з особливими потребами, які протягом літа доглядатимуть висаджені рослини у Луцькому зоопарку.

 
 

Особливі діти мали змогу долучитись до спільної висадки міського овочевого городу в рамках cоціально-освітнього проекту «ОгоРодина» компанії Syngenta в Україні. Вони залюбки садили помідори, перець, баклажани, кавуни, дині, капусту, огірки, селеру, картоплю.

 
 

Під час заходу на «міському городі» панувала дружня атмосфера, діти зосереджено та із захопленням працювали над своїми завданнями. Кожен і кожна були зайняті своєю роботою, яку намагалися виконувати якісно.

 

Поруч дев’ятирічна Катруся, яка садить на городі. Дівчинка посміхаючись і не відволікаючись від роботи, ділиться власними емоціями: “Я вже не вперше працюю на городі. Кожного разу в бабусі на городі саджу картоплю, але дині ще не садила. А це дуже цікаво. Мені дуже подобається тут працювати!”

 

Програма свята насичена творчими майстер-класами, музикою, іграми та розвагами з веселими аніматорами. Найбільше захоплення маленькі лучани отримали, звісно, від незабутнього бульбашкового шоу!

 
 

Як зазначила начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан: «ОгоРодина створює простір, що надихає! Відтепер діти з особливими потребами мають свої маленькі городи. Впродовж літа вони будуть відвідувати Луцький зоопарк безкоштовно.»

 

Організатори заходу – управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, компанія Syngenta в Україні, Луцький міський зоопарк, приватне підприємство «Магнат Агро».

 
 
 

«ОгоРодина» надає можливість дорослим і дітям пізнати радість спілкування із рослинами у форматі міського городництва. Проект навчає отримувати задоволення від роботи на землі, пишатися своїм результатом та цікаво і корисно проводити час у колі рідних у єднанні з природою в межах міста.

 

Вам також може сподобатися...