Перші здобутку молодіжного простору «Place or teens»

 

З моменту офіційного відкриття молодіжного простору «Place for Teens», яке відбулось 16 липня, минув вже цілий місяць. Проєкт створення молодіжного простору громадської організації «Розвиток мікрорайонів міста» став одним з переможців на Конкурсі проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, який щороку проводить управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Тож ідея, яку вже давно виношувала ініціативна молодь Вишкова, нарешті втілилась в життя.

Перший місяць функціонування молодіжного простору «Place for teens» став часом наполегливої праці, організації всіляких заходів та налагодження співпраці з громадськими організаціями, іншими молодіжними просторами нашої громади та із представниками різних управлінь та департаментів міської ради.

 
 
 

Протягом місяця відбулось чимало цікавих тренінгів та лекцій від по-справжньому досвідчених спікерів. У гостях побували: Заріна Дацик начальниця відділу молодіжної політики департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, Артем Олішанський – голова Луцького відокремленого підрозділу ВМГО «ФРІ», Христина Словік – голова Волинського осередку ВМГО «Федерація Дебатів України», Лариса Ніцой – українська письменниця, педагог, громадська діячка, член Національної спілки письменників України, Назарій Тарнавський — координатор ГО «Основа майбутнього» у місті Луцьку, Ірина Кратік — фельдшер Луцького міського відділення екстренної медичної допомоги №2.

Завдяки їхнім старанням відвідувачі простору дізнались: як бути справжнім лідером та що таке лідерство вцілому, що таке штучний інтелект та як вберегти свої особисті дані у соціальних мережах, що таке дебати та як стати справжнім дебатером, що таке відповідальність та команда та як правильно надавати першу медичну допомогу.

Також до життя простору долучились Катерина Гончарук, яка показувала майстер-клас з приготування смаколиків, Іван Власюк розповів та надав можливість на практиці спробувати як правильно поводитись з гаджетами. Василь Корнелюк ділився секретами успішної зйомками відеороликів, а Вероніка Кабарчук влаштовувала творчі вечори.

Не обійшлось і без активностей. Знаковими подіями у житті простору стали візити «ШколиFRILUFTSLIVU» управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та клубу Середньовічного бою «Айна Бера» зі своїм проєктом «Українське лицарство. Було весело, цікаво та захоплююче.

Неодноразово проводили вечори відпочинку, на яких спілкувались, ділились своїми історіями та грали настільні ігри. Найбільше до вподоби відвідувачам простору настільна гра, яка має назву «Криївка», яку подарував Дмитро Климук — голова громадської організації «Центр Юридичної Допомоги».

«У нас амбітні плани, тому попереду багато цікавих заходів та подій, до яких може долучитись кожен охочий», – зазначила Катерини Опейди, одна з ідейних натхненників простору, на зустрічі присвяченій першому маленькому ювілею молодіжного простору «Place for teens».

You may also like...