Представники міської влади привітали з новорічними святами вихованців спеціалізованої приватної школи “Скарбниця мудрості”

 

Представники міської влади привітали з новорічними святами вихованців спеціалізованої приватної школи “Скарбниця мудрості”

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан привітали з новорічними та різдвяними святами учнів спеціалізованої приватної школи “Скарбниця мудрості” І-ІІІ ступенів ВОБФ “Переображення”. Це перша у Луцьку приватна християнська школа, у якій зараз навчається 102 дитини різного шкільного віку, в тому числі діти із інвалідністю, вадами зору, слуху, опорно-рухового апарату. Особливістю закладу є поглиблене вивчення деяких предметів, зокрема англійської мови, індивідуальний підхід до кожного учня. У класах навчається від 10 до 18 учнів, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожної дитини.

 
 
 

Вітаючи діток та вчителів із різдвяними святами, Ігор Поліщук зазначив: “Дуже приємно сьогодні знаходитися тут, адже ця школа відіграє дуже важливу роль у житті дітей, які тут навчаються. Дякую усім педагогам, які працюють із дітьми. Це єдина у нашому місті школа християнського спрямування. Відвідавши святкове богослужіння у церкві “Фіміам”, я був вражений величезною кількістю людей, які прийшли сюди для молитви. Бажаю вам добра, миру, злагоди, Божої ласки, натхнення, успіхів у навчанні. Я переконаний, що діти, які тут навчаються, у майбутньому стануть достойними громадянами нашої країни. Нехай усі ваші світлі задуми втілюються у життя, а Господь Бог завжди і усюди оберігає вас та ваші родини”, -наголосив він.

 
 
 

До привітань долучилася й начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, побажавши діткам міцного здоров’я, гарного настрою, позитивних вражень від навчання, цікавого та успішного здобуття нових знань.

 
 

Опісля діти разом із гостями заходу заспівали відому колядку “Нова радість стала”.

 

Величезну вдячність за увагу Ігорю Поліщуку та владі міста Луцька висловив пастор церкви “Фіміам” Павло Миронюк, який є автором та ідейним натхненником школи “Скарбниця мудрості”. Він закликав присутніх до спільної молитви за наше місто, за спокій, мир та благополуччя у ньому.

 
 

На знак подяки за візит та співпрацю ігор Поліщук отримав символічний подарунок- картину, написану дітьми власноруч із зображенням зимової природи.

 

А на завершення маленькі вихованці школи отримали солодкі подарунки.

 
 
 

Вам також може сподобатися...