Просвітницькі заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права для учнів навчальних закладів

12 грудня 2018 року з нагоди Всеукраїнського тижня права управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради спільно з партнерами із Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представниками патрульної поліції міста Луцька проведено правопросвітницькі заходи на правову тематику для учнів навчальних закладів міста Луцька.

Учнів та педагогів було поінформовано про історію запровадження Всеукраїнського тижня права та окреслено мету заходів, які проводяться у його рамках.

Просвітницькі заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права для учнів навчальних закладів

 

 

Зокрема, у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для дітей проведено зустріч з учнями 8-А класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа I-II ступенів №7 – природничий ліцей» на тему: «Права та обов’язки людини і громадянина». В ході якої наголошено на тому, що права і свободи людини і громадянина є однією із найважливіших суспільних цінностей. Кожній людині має бути забезпечена можливість користуватись основними правами і свободами. Держава зобов’язана гарантувати реальне здійснення цих прав і свобод усіма доступними їй засобами.

Для школярів Луцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 продемонструвано навчальний фільм про основоположні права, закріплені у Загальній декларації прав людини. Присутнім надано інформацію про систему правової допомоги як дієвий механізм захисту їхніх прав. Усім роздано інформаційні матеріали про права дітей.

 

Також розповіли про організації та органи влади, які покликані захищати права дітей. Зробили акцент на телефонах довіри для підлітків, що опинилися в складних життєвих ситуаціях та потребують допомоги і підтримки, які функціонують в Україні та місті Луцьку.

You may also like...