«Про підготовку регіональних тренерів-консультантів з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей»

Упродовж цього тижня у місті Києві відбувся перший етап  навчального тренінгу: «Про підготовку регіональних тренерів-консультантів з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей», у якому взяла участь начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан. Організатором навчання є міжнародна благодійна організація «Надія і житло для дітей», яка  здійснює свою діяльність у  10 країнах Східної Європи та Африці.  Основною метою роботи представництва в Україні є впровадження інноваційних напрямків та методик у соціальній сфері щодо роботи з дітьми, реалізація пілотних проектів та впровадження відпрацьованих методик на державному рівні.   

         Для участі у навчанні було відібрано з усіх регіонів України 20 майбутніх тренерів.

         У рамках програми навчання учасники  ознайомились   з основними інструментами і практиками, необхідними для роботи  з дітьми та їхніми сім’ями. Майбутні тренери опрацювали Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки. Вивчили міжнародний досвід з деінституціалізації та кращі практики різних країн.

           Учасники тренінгу мали  можливість опрацювати  актуальні теми сьогодення, зокрема: розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога кризовим сім’ям у збереженні своєї родини, попередження відмов матерів від новонароджених дітей, відпрацювання комплексного підходу до реформування інтернатних закладів, створення та забезпечення доступних і якісних соціальних послуг для дітей і сімей в суспільстві.

         Наступний етап навчального тренінгу відбудеться з 16 липня по 21 липня 2018 року.

You may also like...