#ПСИХОЛОГІЧНИЙ_ШТАБ💙💛

📛У сьогоднішніх реаліях більшість з нас розуміють важливість психологічної підтримки у скрутній ситуації.

❗️Вчасне звернення по допомогу прискорює пошук способів для розв’язання проблеми.

✅Ми радимо звертатися за психологічною підтримкою як тільки ви відчуваєте в цьому потребу. Це сприятиме швидшій стабілізації стану та поступовому руху до виходу з кризової ситуації.

🤝Для надання допомоги всім, хто потребує емоційної підтримки, консультації та допомоги у зв’язку зі швидкими змінами, що наразі відбуваються у економіці, соціумі та житті кожної людини при управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради створено #Психологічний_штаб.

✅Консультації психологів проводяться БЕЗКОШТОВНО в режимі онлайн та офлайн.
Записатись на консультацію можна зателефонувавши на інформаційну лінію за телефоном:
☎️0 800 400 332

Також у межах гуманітарного реагування на військове вторгнення в Луцькій громаді при управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради працюють 2 мобільні бригади🚗, які надають соціально-психологічну допомогу постраждалим, які пережили насильство, та внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій за місцем проживання чи перебування.

📌Контакти мобільних бригад:

☎️096 295 05 15

☎️050 145 28 91

📌Додатково повідомляємо, що громадська організація «Інститут психології здоров’я» відновлює роботу онлайн і офлайн груп підтримки людей, які переживають втрату. Участь у групах безкоштовна.

✅Форма реєстрації для участі в групах https://psyaid.center/registration-page/

ГО «Інститут психології здоров’я» офіційно співпрацює з низькою державних та громадських організацій.
В 2021 році розпочала роботу груп для підтримки для дорослих, дітей та підлітків , які витратили близьких за 8-ми кроковою програмою. Групи розраховані на допомогу людям, які виявляють ознаки ускладненого горя від 4-6 місяців після втрати.

You may also like...