Родинам учасників АТО вручили продуктові набори

 

Родинам учасників АТО вручили продуктові набори

Упродовж двох днів, 12 та 13 жовтня, управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» проведено благодійні заходи з вручення продуктових наборів для 100 сімей учасників АТО.

Не залишилися поза увагою і сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю. На захід завітало 50 сімей, у яких виховується 83 дитини.

 

За словами заступника начальника управління Олени Бондарчук, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди намагається знайти шляхи допомоги сім’ям, які цього потребують. “Нашим обов’язком є соціальна підтримка та допомога. Управління залучає до співпраці соціально відповідальний бізнес, благодійні фонди, підприємства та організації. Незмінним партнером є Волинський обласний благодійний фонд “Дитяча місія. Україна”. Сьогодні ви отримаєте подарунки від цього фонду. Бажаю усім вам міцного здоров’я та благополуччя у родинах”, – наголосила вона.

 

На завершення заходу спільно з представниками благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» усім присутнім було вручено продуктові набори.

You may also like...