«Скоро до школи»: в рамках благодійної акції першокласникам з інвалідністю вручили рюкзаки з канцелярським приладдям

 

«Скоро до школи»: в рамках благодійної акції першокласникам з інвалідністю вручили рюкзаки з канцелярським приладдям

Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбулась благодійна акція «Скоро до школи» з вручення рюкзаків та канцелярського приладдя для дітей з інвалідністю, які йдуть в перший клас. На захід було запрошено 45 дітей. Також сюди завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Ірина Чебелюк та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

 

«Дійсно, склалася гарна традиція — робити подарунки діткам, які йдуть в перший клас та потребують особливої уваги. Я дуже вдячний усім депутатам за те, що підтримали цю ініціативу.

Сьогодні ми хочемо, що б ці діти відчули, що їхній похід до школи в перший клас – це подія, яка важлива не лише для їхніх батьків, а й громаді та суспільству. Ми дуже хочемо, щоб ці дітки навчалися якомога краще, мали гарні оцінки та поведінку, а й не боялись школи, були зацікавлені у отриманні нових знань», – звернувся до присутніх Григорій Пустовіт, побажавши усім успішного навчального року.

 
 
 

Шкільне приладдя для дітей закуплено в межах реалізації Програми надання інтегрованих соціальних послуг з питань сім’ї, дітей та молоді, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми на 2018-2020 роки.

Також сім’ям було вручено продуктові набори від Волинського обласного фонду «Дитяча місія. України».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Довідково:

Благодійну акцію «Скоро до школи» Луцька міська рада проводить напередодні нового навчального року для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дев’ятий рік поспіль. Щороку з міського бюджету виділяються значні кошти для закупівлі шкільних портфелів та канцелярського приладдя, окрім того до акції долучається і соціально відповідальний бізнес.

Цього року благодійною акцією уже охоплено 180 дітей, зокрема:

23 дітям-першокласникам з сімей учасників АТО та 15 дітям з сімей загиблих учасників АТО було вручено портфелі;

90 дітей учасників АТО та дітей учасників АТО, які отримали інвалідність вручено канцелярію;

30 дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах забезпечені канцелярським приладдям;

22 дітям-сиротам вручено вишиванки та канцелярське приладдя.

 

Вам також може сподобатися...