Сім’ї, у яких виховуються діти з інвалідністю отримали продуктові набори

 

Сім'ї, у яких виховуються діти з інвалідністю отримали продуктові набори

Упродовж двох днів в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тривала благодійна акція із врученням продуктових наборів для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю.

 
 

Акція відбулась за підтримки луцьких протестантських церков та депутата міської ради Романа Кравчука. Продуктові набори отримали 170 сімей, які потребують соціальної підтримки. Роман Кравчук зазначив, що міська рада та депутатський корпус основним пріоритетом і завданням в роботі ставить турботу про дітей та соціально незахищені категорії населення. «Тому ми маємо врахувати, щоб надавати допомогу рівномірно тим, хто найбільше її потребує”.

 
 

Начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан зазначила: «Дуже приємно, що є можливість запрошувати на такі благодійні заходи також і сім’ї з приєднаних старостинських округів.

 

На сьогоднішній захід завітали до нас сім’ї із Жидичина, Кульчина, Липлян, Озерця, Княгининка, Забороля, Одерад, Антонівки, Милуш та інших прилеглих сіл. Жодна сім’я, що потребує допомоги не залишиться поза увагою Луцької міської ради».

You may also like...