Сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах привітали з новорічно – різдвяними святами та вручили продуктові набори

20 січня відбулася благодійна акція Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та депутата Козлюка Олександра Євгеновича з врученням продуктових наборів та новорічних подарунків. На заході були присутні 35 сімей (в яких виховується 43 дитини). Зокрема, це сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ї учасників АТО, сім’ї в яких виховуються діти з особливими потребами та діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

Ліна Галан зазначила, що депутат Луцької міської ради Олександр Козлюк постійно допомагає сім’ям, якими опікується центр. Не на слові, а на ділі показує системність у турботі про жителів міста Луцька.

Олександр Козлюк привітав сім’ї з святами, побажав миру, добра, благополуччя і рясної Божої ласки для їхніх родин. «Сьогодні найголовніше разом досягти миру на сході нашої країни. Я щиро вірю у заможне, краще життя для нас усіх. Як депутат, прикладу максимум зусиль, щоб вирішувати питання економічного, соціального процвітання нашого міста Луцька», – наголосив він.

Вихованці Центру «Диво» виступили з Вертепом перед присутніми. Біблійна історія про народження Месії перегукувалась з філософськими та духовними повчаннями. Юні актори ніби переживали разом зі своїми ролями усі моменти історичної давності. Запрошені щиро захоплювались професійною грою акторів та щиро аплодували.

Олександр Козлюк подякував дітям за Вертеп. Усі присутні отримали продуктові набори та солодкі подарунки.

You may also like...