“Україна єднає світ”

 

“Україна єднає світ”

Танцювальний  колектив «Соняшник» громадської організації «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку» взяв участь в ХІV Міжнародному фестивалі-конкурсі “Україна єднає світ”, який проходив у місті Києві з 29 лютого по 1 березня 2020 року. Поїздка була організована за сприяння управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Забезпечення творчого розвитку та реалізації дітьми та молоддю з інвалідністю своїх талантів та здібностей є одним з пріоритетних напрямків діяльності Луцької міської ради.

 
 

Лучани здобули перше місце у змішаній номінації «Бальна хореографія».

 

Зі слів голови організації, Олени Мельник, особливо приємно було виступити на гала-концерті фестивалю з танцем «Мамин вальс», який увійшов у 28 кращих серед майже 300 номерів. Учасники колективу сонячних дітей та їх мам змагалися у конкурсі на рівні зі звичайними колективами, тож отримана нагорода особливо цінна для них.

 

Шалені емоції, оплески, сльози у глядачів та членів жюрі, зустріч та фото зі своїми кумірами – такою запам’ятається ця поїздка для вихованців громадської організації.

You may also like...