Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відправило на відпочинок дітей у табір «Віфанія»

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відправило на відпочинок дітей у табір «Віфанія»

 21 дитина з сімей, які потребують особливої соціальної підтримку впродовж 10 днів відпочиватимуть у таборі «Віфанія» с. Дубечне, Старовижівського району. 

 
 

Організація змістовного дозвілля для дітей, які перебувають на обліку в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у святкові дні, у літній період – ще одна форма співпраці з фондом «Дитяча місія. Україна». Кілька років поспіль діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, мають змогу побачити красу волинської природи, знайти нових друзів, активно відпочити, навчитися жити за принципами добра у християнському таборі «Віфанія». У підлітковому віці середовище, в яке потрапляє дитина, дуже часто відіграє вирішальну роль у формуванні світогляду дитини, її життєвих пріоритетів. А тому дуже важливо, аби у цей період життя, поруч з дитиною знаходилися люди, які можуть стати для неї мудрими порадниками, вірними друзями, які покажуть їй той промінчик світла, який дуже часто, на жаль, не можуть показати їхні мама чи тато. 

 

Загалом, зміна табору складається з 140 дітей. Діти з Луцького району, м. Луцька та вихованці Заболотівської спеціальної загальноосвітньої школи- інтернат. 

 

Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» взяв на себе усі витрати щодо організації відпочинку дітей пільгової категорії. 

You may also like...