У Луцьку відзначили представників соціально відповідального бізнесу

У Луцьку відзначили представників соціально відповідального бізнесу

Десять років поспіль Луцька міська рада напередодні нового навчального року організовує акцію “Скоро до школи”. Щороку з міського бюджету виділяються значні кошти для закупівлі шкільних портфелів та канцелярського приладдя для дітей з інвалідністю, з сімей учасників антитерористичної операції, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Окрім того, до акції долучається і соціально відповідальний бізнес.

Сьогодні за участі заступника міського голови Ірини Чебелюк відбулось відзначення представників соціально відповідального бізнесу, які долучилися до акції.

 
 

“Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом”, – процитувала слова відомої української письменниці та поетеси Ліни Костенко заступник міського голови. “Нехай ваша душа завжди буде переповнена цим світлом. Адже чужих дітей не буває. Вони всі — громада нашого міста”, – наголосила Ірина Чебелюк й подякувала всім за доброту, чуйність та ініціативність.

 

За словами начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліни Галан, цього року охоплено 150 дітей. Вона також висловила вдячність за допомогу. “Кожного разу дбайливо і з повною віддачею ми збраємо ранці для діток. Цінуємо вашу підтримку та кожного з вас”, – зазначила вона.

За дієву громадянську позицію, активну співпрацю та участь у соціальних проєктах Луцької міської ради, надання допомоги дітям з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки, а також за вагомий особистий внесок у проведенні благодійної акції “Скоро до школи” Подяку міського голови вручено:

Лонюк Людмилі Віталіївні, голові правління Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”;

Фонотову Юрію Васильовичу, генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю “Волиньтабак”;

Качмареку Славоміру Кшиштофу, директору товариства з обмеженою відповідальністю “Кромберг енд Шуберт Україна Лу”;

Шевчуку Олександру Аполлонійовичу, директору товариства з обмеженою відповідальністю “Тигрес”;

Усійчук Катерині Олександрівні, директору торгового центру «Епіцентр-К»;

Вітюку Анатолію Микитовичу, директору товариства з обмеженою відповідальністю “Корвет”;

Цьопич Наталії Сидорівні, підприємцю;

Тимощук Ірині Анатоліївні, підприємцю.

 

You may also like...