У Луцьку громадські організації залучатимуть до вирішення соціальних проблем мешканців територіальної громади

Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету на черговому засіданні. Відтак, у Луцькій міській територіальній громаді цього року відбудеться конкурс проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства.

У Конкурсі братимуть участь проєкти, представлені інститутами громадянського суспільства, які є юридичними особами та зареєстровані як неприбуткові, діяльність яких поширюється на територію Луцької міської територіальної громади, за винятком релігійних організацій, політичних партій та бюджетних установ. Термін реалізації проєкту – до 1 грудня 2022 року.

До 15 лютого представники інститутів громадянського суспільства проходять навчання у форматі тренінгу щодо написання проєктних заявок та презентації своїх ідей перед конкурсною комісією. Також ознайомлюються з переліком документації, що входить до конкурсної пропозиції. Термін подачі конкурсних пропозицій від учасників Конкурсу триває з 15 лютого до 16 березня 2022 року включно, в друкованій та електронній формах.

Друковані конкурсні пропозиції подаються в управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради за адресою: м. Луцьк, пр-т Соборності, 18, телефон для довідок (0332) 716 772, (0332) 715 005.

Електронний варіант конкурсної пропозиції надсилати на електронну пошту: ucccdm@ukr.net

Кількість проєктів, що отримують фінансування, залежить від бюджетів поданих проєктів, але на сукупну суму не вище, ніж загальний бюджет Конкурсу – 250 тис. грн, які передбачені у бюджеті Луцької міської територіальної громади управлінню соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради для проведення Конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Сума коштів із бюджету міської територіальної громади на реалізацію одного проєкту не повинна перевищувати 50 тис. грн.

Крім того, члени виконавчого комітету затвердили відповідне Положення про проведення конкурсу проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства