У Луцьку проходять новорічно-різдвяні заходи для дітей із сімей, що потребують особливої підтримки

 

У Луцьку проходять новорічно-різдвяні заходи для дітей із сімей, що потребують особливої підтримки

Організовано яскраве новорічне свято для дітей із сімей учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил. Палац культури міста Луцька зібрав близько 400 маленьких гостей, батьки яких захищали нашу державу на сході України.

Гості свята поринули у новорічну казку «Синій птах», що ожила на сцені у виконанні театральної студії «ДогориДриґом», зразкового колективу ансамблю сучасного танцю «Антарес», вокальної студії «Зернятко».

 
 

Вже традиційно у Луцьку такі заходи проводяться за підтримки Луцької міської ради та представників соціально-відповідального бізнесу. На свято завітали голова ГО асоціації захисту прав малого та середнього бізнесу «Бізнес-Волинь» Ігор Дильов, приватний підприємець Олександр Теліга та адміністратор мережі магазину «Домашній» Олена Куць. Вони звернулись із вітальними словами до гостей свята та побажали у Новому році міцного здоров’я, миру, достатку та злагоди у родинах, а діткам – здійснення їх найзаповітніших мрій. Окремо подякували батькам дітей за їхню мужність та неоціненний подвиг.

 

У свою чергу, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан передала вітання від керівництва міста та акцентувала увагу на важливості співпраці міської влади та представників бізнесу.

 

Потому усі запрошені на новорічне свято діти отримали солодкі подарунки.

 
 

You may also like...