Школа писанкарства

23.03.2015
 Світле Христове Воскресіння, Великдень – головна подія року для православних християн . І тому, напередодні цього  найбільшого православного свята,23 березня 2015 рокустартував проект  “Великдень для солдата ”, який складається з двох частин: “Школи писанкарства”  для дітей з сімей учасників АТО та дітей з сімей, які потребують соціальної підтримки.

Захід організований Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з фондом  “Фонд Ігоря Палиці- Новий Луцьк’’та Інститутом мистецтв СНУ ім. Лесі Українки.

Озброївшись фантазією та неймовірним бажанням творення дива власними руками,кожен з маленьких писанкарів творив  унікальний витвір мистецтва-писанку, яка увібрала в себе образно-символічний зміст, адже кожна крашанка, зроблена дітьми, буде подарована воїнам, які зараз перебувають у Луцькому воєнному госпіталі.

Для нашого народу писанка-являється символом життя, миру та благополуччя , і безсумнівно, ці обереги будуть зігрівати серця наших героїв, які щодня жертвували собою заради нашого майбутнього.

Творчі майстер-класи матимуть змогу відвідати діти з сімей, які потребують особливої  соціальної підтримки: діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, діти з сімей, члени яких мобілізовані та перебувають у зоні АТО, діти з особливими потребами, а також діти з сімей, які тимчасово переїхали з окупованої території.

Заняття триватимуть з 23 березня по 10 квітня 2015 року.

По закінченнізаходу кожен з учасників отримав чудові набори для писанкарства від фонду“Фонд-Ігоря Палиці-Новий Луцьк”image321

You may also like...