«Шлях до успіху» — у Луцьку відбулась мотиваційна зустріч з нагоди Дня жіночого підприємництва

Світ, який нас оточує, змінюється ледь не щодня. Ми тут, щоб залишити свій слід. Щоб змінювати світ на краще. Підприємницька ініціатива – невидимий і потужний чинник розвитку. З нагоди Дня жіночого підприємництва управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організувало захід у форматі мотиваційної зустрічі під назвою «Шлях до успіху», спільно з Луцьким центром зайнятості та «ВОНА хаб. Луцьк».

З вітальним словом виступила директор Луцького міського центру зайнятості – Олена Шишова та начальник відділу надання соціальних послуг управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради – Жабченко Олена.

В ході спілкування учасників зустрічі особи, які бажають заснувати власний бізнес чи тільки задумуються над цим, можливо, мають деякі побоювання, мали можливість поспілкуватись з жінками, які успішно себе реалізували на сучасному ринку праці. Запрошені гості отримали відповіді на різного роду запитання, які виникають у всіх початківцях у бізнесі.

Про можливості отримання грантових коштів для створення чи розвитку бізнесу розповіла Наталія Балакіна – начальник відділу профорієнтація Волинського обласного центру зайнятості. Мотиваційним спікером виступила і Тетяна Біскуп – виконуюча обов’язків голови правління громадської організації «Асоціація прав малого та середнього бізнесу «Бізнес Волинь» підприємець. ЇЇ основним меседжем стало побажання з власного досвіду: «Не бійтесь змінювати сферу діяльності, доки не відчуєте себе на своєму місці». Додаткова мотивація від спікерів допомогла подолати певні страхи та врахувати всі ризики в започаткуванні своєї справи.

Також відбулась презентація кар’єрного хабу «ВОНА». Радниці розповіли про широкий спектр своєї роботи, зокрема підтримку жінок, які мають труднощі із працевлаштуванням та орієнтуванням їх на саморозвиток та самозайнятість. Спілкування, жива дискусія, приклади подолання труднощів – саме те, що так потрібно в такий нелегкий для кожного час.

Роботу мобільної бригади при управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка  надає соціально – психологічну допомогу постраждалим, які пережили насильство презентувала – Юлія Пундор. Соціальний працівник проінформувала про унікальність послуг та мобільність їх надання. Успішним жінкам зазвичай буває не просто досягати поставленої мети, проте їхній приклад надихає багатьох нових ініціаторок у різних сферах суспільної діяльності!

You may also like...