Юних луцьких футболістів привітали із новорічно-різдвяними святами

 

Юних луцьких футболістів привітали із новорічно-різдвяними святами

Представники міської влади побували на тренуванні у юних гравців футбольного клубу “Денді”, які займаються на нещодавно відремонтованому спортивному майданчику “Київський”, що на Київському майдані, 3. Перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Олександр Рачков, директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась та начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан прийшли привітати із новорічно-різдвяними святами дітей, які захоплюються футболом та активно проводять своє дозвілля.

 
 
 
 
 

Ремонтом та благоустроєм цього спортивного об’єкта опікується депутат міської ради Микола Дендіберін. Він розповів, що цьогоріч із міського бюджету було виділено 108 тисяч гривень на заміну огорожі, а також 62 тисячі на заміну сіток. “Тут тренується близько 25 дітей. Найперспективніші гравці продовжують займатися футболом у ДЮСШ №2 або у дитячій команді ФК “Волинь”, -додав він.

 

Вітаючи юних футболістів із Новим роком та Різдвом Христовим, Григорій Недопад зазначив: “Приємно, що наші діти і під час канікул займаються спортом, показуючи достойний приклад усім. Залишайтеся й надалі такими активними. Здоров’я вам, гарних спортивних результатів і чудового настрою”, -побажав він.

 
 

Потому діти отримали подарунки від ВОБФ “Дитяча місія. Україна” та новий спортивний інвентар для майданчика- футбольні ворота.

 
 

 

You may also like...