Інформаційна акція “Будь обережним. Торгівля людьми”

 

У четвер, 27 липня, на площі Героїв майдану у м. Луцьку відбулась інформаційна акція «Будь обережним. Торгівля людьми – це може трапитися з кожним» організована управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. До слова, 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. 

Головна мета заходу – підвищення рівня обізнаності українців про проблеми торгівлі людьми, наслідки сучасного рабства, а також інформувати про можливості отримання безкоштовних консультацій за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми – за номером 527.

Під час заходу розповсюджували друковану інформаційну продукцію з інформацією як вберегти себе від небезпеки та куди можна звернутися за допомогою у випадку торгівлі людьми. 

Проблема торгівлі людьми в Україні ніколи не втрачала актуальності, а тим більше сьогодні, коли наша держава переживає такі складні часи. Тому так важливо об’єднати зусилля та працювати ще більше, щоб інформувати людей про проблему торгівлі людьми і зробити усе можливе, щоб вони не стали жертвами работоргівлі» – зауважила Тамара Бондарук начальник відділу соціальних проектів управління соціальних служб.

Для привернення уваги перехожих були розміщені футболки з символічними надписами, інформаційний стенд та малюнки дітей на тему «Ми проти торгівлі людьми».

 

 

 

 

 

 

You may also like...