50 сімей, які виховують дітей з особливими потребами, отримали продуктові набори

50 сімей, які виховують дітей з особливими потребами, отримали продуктові набори

Спеціалісти управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували благодійну акцію із врученням продуктових наборів для 50 сімей, які виховують дітей з особливими потребами.

 

Захід відбувся за підтримки Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Традиційно, щомісяця проводяться благодійні акції підтримки родин, які потребують особливої соціальної допомоги.

 

Учасників заходу привітала Людмила Лонюк, голова правління ВОБФ “Дитяча місія. Україна”, яка наголосила, що увага та допомога сім’ям, які виховують дітей з особливими потребами є важливою і необхідною.

 

20 лютого – Всесвітній день соціальної справедливості. А це додаткове привернення уваги до людей з особливими потребами, до справедливості, яка має бути однаково доступною для всіх без виключення. Кожній людині важливо знати, що її права і свободи мають бути гарантовані.

 

Зі слів Ліни Галан, начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільна співпраця із громадськими організаціями, благодійними фондами, покликана надавати допомогу тим, хто цього потребує, а таких сімей та осіб, які перебувають на обліку в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є чимало.

 

На завершення родини, які виховують дітей з особливими потребами отримали продуктові набори, дитячі подарунки та новий одяг (сорочки, кофти, штани) від ВОБФ “Дитяча місія. Україна”.

 

You may also like...