ДІТИ ОСОБЛИВОЇ ДОЛІ ОБИРАТИМУТЬ НАСТАВНИКА СЕРЕД ВІДОМИХ ЛЮДЕЙ
ДІТИ ОСОБЛИВОЇ ДОЛІ ОБИРАТИМУТЬ НАСТАВНИКА
СЕРЕД ВІДОМИХ ЛЮДЕЙ
Як змінює життя мотивація? Хто такий наставник? У кого шукати поради, якщо вагаєшся з прийняттям важливого рішення? Як стати успішним? Хто впливає на нашу долю?
Відповіді та ці та інші питання можна буде отримати під час зустрічі діток особливої долі з відомими людьми Луцька та Волині.
Захід організовується в рамках проекту «Частинка добра», який ініціювало управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.
Зустріч відбудеться у понеділок, 18 грудня, о 16.00 у приміщенні Арт-кафе «Стоп Кадр» (розважальний комплекс «Адреналін Сіті»).
Історіями життєвого успіху ділитимуться з дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування, підлітково-юнацького віку, які навчаються у випускних класах.
Серед запрошених – політики і бізнесмени, юристи та нотаріуси, спортсмени та урядовці, художники та поліграфісти, журналісти та громадські активісти, лікарі та військовослужбовці.
Кожен з відомих гостей готує для дитини подарунок – річ, яка стала своєрідним талісманом у його кар’єрі.
Довідково. В Україні понад 70 тисяч дітей мають статус сироти. У Луцьку 156 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у 135 опікунських сім’ях. У місті функціонує 5 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, у яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 9 луцьких дітей-сиріт виховуються в інтернат них закладах Волинської області.
Потрапити на виховання у родину щастить не всім. Розібратися в світі, який разюче відрізняється від замкнутого мікровсесвіту інтернату, випускникам та випускницям інтернатної системи вкрай важко.
Саме тому для допомоги вихованцям інтернатів в Україні почав діяти інститут наставництва. Наставництво – це добровільна, безкоштовна підтримка та підготовка до самостійного життя дитини, що позбавлена батьківського піклування або живе в закладі для дітей-сиріт. Наставник – це передусім підтримка. Разом із наставником дитина має опору, відчуває себе потрібною, адже саме їй приділяють увагу. Крім того, вона отримує безцінний практичний життєвий досвід.