Відбувся тренінг “Соціальні та гендерні норми”

21 лютого в приміщені кар’єрного хабу «ВОНА хаб. Луцьк» відбувся перший тренінг «Соціальні та гендерні норми» для учасників проєкту зі зміни соціальних норм для запобігання домашньому і гендерно зумовленому насильству в Луцькій міській територіальній громаді. Участь у заході взяли активні учні та учениці Луцьких ліцеїв №15, №5 та Закладу загальної середньої освіти №17.


Проєкт реалізовується управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та департаментом освіти Луцької міської ради у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID. У межах проєкту заплановано проведення хакатону «Драйвери соціальних змін».

Ліна Галан, начальниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіла присутнім про проблему на вирішення якої спрямований проєкт, основні етапи його реалізації та висловила упевненість, що саме вони стануть тими драйверами соціальних змін, які запустять процес викорінення шкідливих і встановлення нових соціальних норм для запобігання проблемі домашнього насильства у Луцькій міській територіальній громаді.

Психологиня мобільної бригади надання соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства Надія Бруяка ознайомила дітей з наявними деструктивними соціальними та гендерними стереотипами, а також методами їх змін та трансформацій.

Отримані та тренінгу нові знання учасники  втілять у свої ідеї змін, які презентують під час пітчингу на фінальному етапі хакатону «Драйвери соціальних змін».

Тренінг підготовлено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID. Думки, погляди та рекомендації, викладені у цьому заході, належать авторам і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду США.


You may also like...