22 березня відбудеться просвітницько-мистецька акція, присвячена Всесвітньому дню людей з синдромом Дауна

 

22 березня 2021 року о 12.00 у приміщенні Центру культури та дозвілля Волинського національного університету імені Лесі Українки (вул. Винниченка 30) відбудеться просвітницько-мистецька акція, присвячена Всесвітньому дню людей з синдромом Дауна. Мета акції – поінформувати студентів, викладачів, широкий загал з історією цього дня та привернути увагу до прав людей з інвалідністю, проблем соціалізації та адаптації в суспільне життя людей з синдромом Дауна.

Під час заходу відбуватиметься:

показ інклюзивної музично-хореографічної вистави за мотивами казки «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно» О. Толстого;

У роботі над театральним проєктом взяли участь вихованці дитячої театральної студії Інклюзивного хабу «Простір дії» Волинського національного університету (керівник проєкту Шнит Наталія), учні луцьких навчальних закладів. Хореограф-постановник – Панасевич Аліна.

Показ телевистави «Пригоди ХромоСоні», створеної за оповіданням Світлани Нагаєвої «ХромоСоня», про те, чому народжуються люди з синдромом Дауна. У роботі над фільмом взяли участь вихованці дитячої театральної студії «ДогориДриґом» (8-10 років), учні луцьких навчальних закладів та вихованці студії «Сонячні люди» – діти з синдромом Дауна (режисерка – Алла Доманська, керівниця проєкту – Вікторія Колодяжна).

фотовиставка;

флешмоб учасників заходу;

Майстер-клас

Організатори:

громадська організація «Інклюзивні студії»

ГО «Інклюзивні студії» має на меті сприяння розвитку громадянського суспільства, зростанню правової культури, підвищенню громадянської свідомості, активності громадян та інклюзії. Під інклюзією ми розуміємо включення до активного суспільного життя представників уразливих верств населення, як от: осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, представників різних гендерних груп, молоді і осіб похилого віку.

Інклюзивний хаб «Простір дії» Волинського національного університету імені Лесі Українки

Мета діяльності ХАБу – реалізація права рівного доступу до культурних ресурсів та рівних можливостей для особистісного розвитку та самореалізації для всіх громадян, незалежно від їх особливостей та забезпечення формування європейських цінностей громадянського суспільства; запровадження принципів інклюзивної мистецької освіти та підвищення освітньо-мистецьких компетенцій професійного середовища для роботи з інклюзивними аудиторіями; встановлення та розвитку відносин з місцевою громадою, громадськими організаціями, органами влади, науково-освітніми установами, бізнес-структурами, тощо для підвищення рівня обізнаності в сфері інклюзії.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради

Метою діяльності Управління є здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, а також підвищення освіченості суспільства у питаннях інвалідності, формування толерантного ставлення до людей з інвалідністю.

 

You may also like...